Brain Test 201. Seviye “Yapbozu Çözebilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanların tartışmasız en popüler zeka oyunu uygulamaları arasında yer alan Brain Test, özellikle zaman harcayan ve kafa bulandıran soruları ile dikkat çekiyor. Oyunda sorulan soruların cevapları bazen uzun zaman aldığından kullanıcılar soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “yapbozu çözebilir misin” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Nee Banu Boğuluyor İmdat'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Seviye 201: Yapbozu Çözebilir misin? 

Brain Test isimli oyunda anlaşılması en güç sorular arasında yer alan bu seviyede sorununun mantığını anlamak gerekiyor. Soruda 1,2,3 ve 4 rakamları arasında bir boşluk var ve sorunun cevabı için doğru boşlukları doldurmak gerekiyor. 

İlginizi Çekebilir:  Danla Biliç Ameliyat mı Oldu? Danla Biliç Nasıl Kilo Verdi?

Sorunun Doğru Cevabı

İlk önce 4 rakamının etrafında yer alan bütün kutucukları yakmanız lazım. Daha sonra da en solda yer alan kutucuğu doldurmanız gerekecek. Bu sayede bir sonraki bölüme geçebilir ve seviyeyi atlayabilirsiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

En başta yapmanız gereken soruyu doğru okuyup doğru anlamak. Bu oyunda en çok dikkat etmeniz gereken nokta bu. Öte yandan ekranda yer alan objelere ve nesnelere de özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek ya da sağa sola döndürmek de biz çözüm olabiliyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 164. Seviye ''Pencereyi Taşla Kır'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara