Brain Test 2 ”Seray Egzersiz Yapmaya Başlamak İstiyor ama Nereden Başlayacağını Bilmiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Seray egzersiz yapmaya başlamak istiyor ama nereden başlayacağını bilmiyor sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Seray Sporda senaryosundaki 7. seviye olan Seray egzersiz yapmaya başlamak istiyor ama nereden başlayacağını bilmiyor sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Seray egzersiz yapmaya başlamak istiyor ama nereden başlayacağını bilmiyor” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 177. Seviye ''Ne Görüyor'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye : Seray Egzersiz Yapmaya Başlamak İstiyor ama Nereden Başlayacağını Bilmiyor

Oyunda sorulan mantıklı sorular arasında yer alan ve bu senaryonun 7. seviyesindeki bu soruda ilk önce ekrana göz atıyoruz. Hayli karışık ve dağınık bir oda. Bizim ihtiyacımız olan nesne bu karışık ve dağınık olan odanın içerisinde bir yerlerde. Seraya hemen yardımcı olmamız gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Krema Buzlukta Saklanır mı?

Sorunun Doğru Cevabı: Telefon ve Kimlik

Evet, ilk başta yatağın üzerindeki tüm nesneleri ve eşyaları kaldırdıktan sonra en altta bir tane kimlik göreceksiniz. Daha sonra yatağın hemen yan tarafında çöp kutusunun altında da bir tane telefon göreceksiniz. Sonra, hem kimliği hem de telefonu Seray’ın eline tutuşturun. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki seviye geçmiş olacaksınız.

İlginizi Çekebilir:  Çamaşır Suyu Öksürük Yapar mı?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sizlere verebileceğimiz tek tavsiye dikkatli olmak ve bütün nesnelere odaklanmak. Ayrıca bazen de telefonu sağa sola sallayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara