Brain Test 2 ”Hadi Bakalım Koşu Bandıyla Başlayalım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan hadi bakalım koşu bandıyla başlayalım sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Seray Sporda senaryosundaki 8. seviye olan hadi bakalım koşu bandıyla başlayalım sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”hadi bakalım koşu bandıyla başlayalım” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye : Hadi Bakalım Koşu Bandıyla Başlayalım

Bir önceki seviyelerde Seray’a çakmakla kolayca kalorileri yaktırmıştık, bir önceki senaryoda ise kimliğini ve telefonunu bularak spor salonuna kaydını tamamladık. Bizlere lazım olan şimdi Seray’ın doğru bir şekilde spor yapmasını sağlamak. Bunun için koşu bandıyla işe başlayacağız ancak bir türlü doğru koşmasını sağlayamıyoruz. Bakalım Seray koşu bandı üzerinde düşmeden nasıl spor yapacak.

Sorunun Doğru Cevabı: Bağcıkalrı Bağla

Daha önce sizlere sürekli olarak dediğimiz gibi ekrandaki bütün nesnelere dikkat etmeniz gerekiyor. Bütün detaylar da ayrıca önemli. Öncelikli olarak Seray’ın bağcıklarını bağlayın ve daha sonra koşu bandının yukarısında bulunan noktaya üç kez basın. Bu sayede Seray, epeyce miktarda kalori yakmış olacak.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sizler için tavsiye olabilecek tek bilgi dikkat etmek. Bütün detaylara ve bütün noktalara dikkat etmek lazım. Ayrıca her ihtimale karşı telefonu sallayın ya da ekranın her noktasına dokunun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: