Brain Test 2 ”Seray Kalorileri Yakmanın Kolay Bir Yolunu Arıyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son günlerde en çok oynanan mobil oyunlar arasında yer alan Brain Test’in 2. versiyonu da piyasaya sürüldü. Oyunda bir önceki versiyondan farklı olarak belirli senaryolar ve bu senaryolara göre çözüm üretmek gerekiyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Seray kalorileri yakmanın kolay bir yolunu arıyor” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye: Seray Kalorileri Yakmanın Kolay Bir Yolunu Arıyor

Oyunda sorulan basit nitelikteki sorulardan olan bu seviyede her şeyden önce soruyu iyi anlamak çözüm için işimizi kolaylaştıracak. Bu çerçeve bizim ilk yapmamız gereken soruyu iyi anlamak. Bakalım ekrandaki nesnelerden neler çıkartabiliriz.

Sorunun Doğru Cevabı: Çakmakla Soruyu Yak

Evet, ilk başta çekmeceyi açın ve çekmecenin içindeki çakmağı bulun. Daha sonra da soru cümlesinde yer alan ‘kalori’ kelimesini yakın. Bu sayede Seray kalorileri yakmanın basit bir yöntemini bulmuş ve biz de bir sonraki soruya geçmiş olacağız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Ne yazık ki soruların ortak net bir cevabı yok. Bu nedenden dolayı soruların hepsine ayrı ayrı cevaplar üretmek ve mantıklarını kavramak mantıklı olacaktır. Örneğin bazı sorularda telefonu yan ya da ters çevirmek bazı sorularda da ekranın her yerine rastgele basmak çözüm için sürpriz olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.