Brain Test 26. Seviye “Bu Gençler Nasıl Aşık Olur” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bu gençler nasıl aşık olur sorusunun cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan bu gençler nasıl aşık olur sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan “bu gençler nasıl aşık olur” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 26. Seviye: Bu Gençler Nasıl Aşık Olur 

Oyunda sorulan bazı sorularda sorunun doğru cevabını bulmak için ilk önce ekranda ne var ne yok diye bakmak gerekir. Nitekim soruların doğru cevapları için ekranda yer alan ve hareket eden tüm nesnelere bakmak gerekiyor. 

Sorunun Doğru Cevabı: Pırlanta 

İlk önce sorunun doğru cevabını bulmak için pırlantayı genç kıza doğru sürükleyin ve böylece ortada duran balonun patlamasına neden olun. Bu sayede soruya doğru cevabını bulmuş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar basit ve kolay. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan soruların büyük bir kısmı, soruyu doğru ve iyi okuyarak çözülebilir. Aynı zamanda ekranda yer alan tüm nesne ve ifadelere de dikkatli bakmak gerekir. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola yatırmak da bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: