Brain Test 2 ”Seray’ın Spor Hocasının Rehberliğine Uyması Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Seray’ın spor hocasının rehberliğine uyması gerek sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Seray Sporda senaryosundaki 14. seviye olan Seray’ın spor hocasının rehberliğine uyması gerek sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Seray’ın spor hocasının rehberliğine uyması gerek” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 14 : Seray’ın Spor Hocasının Rehberliğine Uyması Gerek

Oyunda sorulan en zor ama güzel ve çözümü kolay sorulardan biri olan bu seviyede yine her zamanki yaptığımız gibi ekrana bakıyoruz. Bir spor hocası ve senaryonun kahramanı olan Seray var. Şimdi cevabımız bu ikili arasında geçen emir-komuta ile ilgili olması gerekiyor. Cevabımız için öncelikli olarak bakmamız gereken nokta eğitmenin belirli aralıklarla değiştirdiği el hareketleri olmalı.

Sorunun Doğru Cevabı: Aşağı-Yukarı

Evet, eğitmenimiz baş parmağını yukarı doğru kaldırdığı zaman Seray’ın kollarına dokunun ve kollarını iki yana açmasını sağlayın. Daha sonra eğitmen, baş parmağını aşağı doğru hareket ettirdiği zaman Seray’ın bacağına dokunun ve zıplamasını sağlayın. Bu hareketler tamamlanana kadar aynısını yapmaya devam edin. Bu sayede soruya doğru cevap verecek ve bir sonrkai bölüm olan 15. seviyeye geçmiş olacaksınız.

İşte gördüğünüz gibi her şeyden önce soruları doğru okumak ve ekrana doğru bakmak cevap için her zaman 1-0 önde olmanız anlamına gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: