Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Seray’ın Canı Biraz Cips İstiyor ama Cipse Ulaşamıyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Seray’ın canı biraz cips istiyor ama cipse ulaşamıyor sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Seray Sporda senaryosundaki 1. seviye olan sorusundaki Seray’ın canı biraz cips istiyor ama cipse ulaşamıyor doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Seray’ın canı biraz cips istiyor ama cipse ulaşamıyor” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye : Seray’ın Canı Biraz Cips İstiyor ama Cipse Ulaşamıyor

Oyunun yeni eklenen bu senaryosunda doğru cevaba ulaşabilmek aslında çok ama çok kolay. Bakıyoruz ki ekranda Seray cips istiyor. Şimdi bu sorunun doğru cevabında bisikletle ilgili bir şeyler olmalı. Raftakilere baktığımız zaman cipsler ve şişelerin olduğunu görüyoruz. Sorumuzda en üstteki cipsleri almamız lazım.

Sorunun Doğru Cevabı: Bisikletle Çarp

Sorunun doğru cevabı için bisikletle beraber raflara çarpın. Raflara çarpınca en üstteki cipslerden biri bisikletin sepetine düşecek. Bu sayede soruya doğru cevap verecek ve bir sonraki seviyeye geçeceksiniz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda bütün soruların ortak bir cevabı yok. Bu nedenle sorulara net bir çözüm yöntemi bulmak gerekiyor. Mesela bazı sorularda telefonu sallamak ya da sağa sola döndürmek bir çözüm olabilir. Öte yandan sorularda ekrana rastgele dokunmak da alternatif çözüm olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds