Brain Test 2 ”Seray’ı Biraz Koşturmak İçin Cipse Olan Sevgisini Kullan” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Seray’ı biraz koşturmak için cipse olan sevgisini kullan sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Seray Sporda senaryosundaki 2. seviye olan Seray’ı biraz koşturmak için cipse olan sevgisini kullan sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Seray’ı biraz koşturmak için cipse olan sevgisini kullan” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Kelime Sörfü “Müzik Aletleri” Sorusunun Cevapları Nelerdir?

Brain Test 2 Seviye : Seray’ı Biraz Koşturmak İçin Cipse Olan Sevgisini Kullan

Oyuna yeni eklenen bu senaryodaki ikinci soruda Seray’ın spor yapmasını teşvik etmeliyiz. Bu yüzden de Seray’ın cips sevgisinden de yararlanarak ona spor yaptırmalıyız. Şimdi ekrana baktığımız zaman iki tane nesne görüyoruz. Biri Seray diğeri cips.

İlginizi Çekebilir:  Deri Bebek Ayakkabılarında Yeni Moda

Sorunun Doğru Cevabı: Cipsi Döndür

Evet, ilk başta yapmanız gereken cipsi Seray’ın çevresi etrafında çevirin. Bu sayede Seray koşmaya başlayacak ve terleyecek. Terleyen Seray’a böylece yardım etmiş olacağız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyundaki sorulara tek ve ortak bir çözüm yolu bulmak çok zor hatta imkansız. Bu nedenle her soru için farklı çözüm yolları ve mantık üretmek zorundayız. Sorularda ilk başta ekrana doğru bakmak gerekiyor. Öte yandan ekranda dikkat çekici bazı nesneler olabilir. Bu nedenle bütün nesnelere dikkatli bir şekilde odaklanmak lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz