Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Yaratıklardan Kurtulmalıyız” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan yaratıklardan kurtulmalıyız sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Metin’in Serüveni senaryosundaki 16. seviyede sorulan yaratıklardan kurtulmalıyız sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”yaratıklardan kurtulmalıyız” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 16: Yaratıklardan Kurtulmalıyız

Oyundaki basit sayılabilecek sorulardan olan bu seviyede soruya doğru cevap verebilmek için biraz mantıklı davranın diyeceğiz ama bu sorunun mantıkla bir alakası yok. Sadece tesadüfen çözebileceğiniz sorulardan biri. Şimdi bakalım soruda doğru çözüm ne?

Sorunun Doğru Cevabı: Yaratıklardan Kurtulmalıyız

Evet, arabanın arkasında bulunan iki tane kurda dokunun ve böylece onlardan kurtulun. Daha sonra da kutunun solunda bulunan vampire dokunun. Böylece bundan da kurtulun. Son olarak da ortada bulunan büyük kutuya dokunun ve patlatın. Kutunun arkasında bulunan vampire de dokunarak hepsinden kurtulabilirsiniz. Bu sayede soruya doğru cevap verebilir ve bir sonraki bölüm olan 17. seviyeye geçebilirsiniz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Sorular tamamen tesadüfen çözülebilir. Şimdi bu size her ne kadar mantıksız gelse de öyle. Soruların çözüme kavuşturulması açısından belli başlı çözüm yöntemi yok. Sadece ekranın her yerine rastgele dokunarak ya da ekranda hareket eden nesnelere dikkat edin. Daha sonra da telefonu sallayarak doğru çözümlere de ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.