Brain Test 2 ”Profesör Büyükbeyin Bir İlaç Buldu Sürüyü Durdurmak İçin Onu Kullan” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 oyununda sorulan profesör büyükbeyin bir ilaç buldu sürüyü durdurmak için onu kullan sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Korkusuz Metin senaryosunun 10. seviyesinde sorulan profesör büyükbeyin bir ilaç buldu sürüyü durdurmak için onu kullan sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”profesör büyükbeyin bir ilaç buldu sürüyü durdurmak için onu kullan” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Yavru Olayı Aslanları Kızdırdı Saklanmaları Gerek'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 10: Profesör Büyükbeyin Bir İlaç Buldu Sürüyü Durdurmak İçin Onu Kullan

Oyunun Korkusuz Metin senaryosunda sorular genel hatlarıyla oldukça kolay ve basit. Sadece mantıklı ve üzerinde düşündüğünüz sürece çözülebilecek sorulardan oluşuyor. Bu soruya da baktığımız zaman aslında cevap net olarak ortada. Bir kere orada bulutun ne işi var diye düşünmek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out “Baykuşu Uyandır” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Şişeyi Buluta Dök

Evet, profesörün elinde bulunan pembe şişeyi alıp bulutun üzerine dökün. bu sayede bulut pembe rengine dönecek. Daha sonra da buluta üst üste birkaç kez dokunun. Bu sayede buluttan yağan yağmur damlaları vampirlerin normalleşmesine neden olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 251. Seviye “Köpek Nerede Saklanıyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

İlk başta ekrandaki nesnelerden hangisinin alakasız olduğuna bakın. Daha sonra hareket eden nesnelere dikkat edin. En sonunda da telefonu güçlü bir şekilde sallayın. Brain Test oyununu çözebilmek adına sadece 3 net çözüm yöntemi verebiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce