Gündelik Hayat

Stump Me 32. Seviye ”Bir Karınca Bir Fili Nasıl Yener” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanlarda yükselişe geçen zeka oyunları arasında yer alan Stump Me oyununda sorulan sorular özellikle bu karantina günlerinde oldukça keyifli ve vakit geçirici olabiliyor. Oyunda sorulan soruların zorluğu, kullanıcıları soruların doğru cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratmaya zorluyor. Daha önceki yazılarımızda Stump Me isimli oyunda sorulan bazı önemli sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “bir karınca bir fili nasıl yener” sorusundan söz edeceğiz.

Stump Me Seviye 32: Bir Karınca Bir Fili Nasıl Yener?

Oyunda sorulan sorular arasında bu sorunun ayrı bir zorluğu var. Neredeyse daha önceki soruların hiçbirine benzemeyen bu soruda, sorunun doğru cevabını bulmak hiç de kolay değil. Ancak bir sonraki bölüme geçmek için sorunun doğru cevabını vermek zorundayız.

Sorunun Doğru Cevabı: Karıncayı Büyütün

Evet, tam da bu şekilde yaparak sorunun doğru cevabını vermeniz mümkün. Karıncayı fotoğrafı büyütür gibi yapın. Karıncanın büyüdüğünü ve fili alt ettiğini göreceksiniz. Bu sorunun cevabını bulmak aslında o kadar da zor değilmiş. Haydi bir sonraki bölüme geçelim:

Stump Me Nasıl Çözülür?

Bu ve benzeri zeka oyunlarında temel mantık hiçbir zeka belirtisi göstermeden de soruların çözülebileceğidir. Bu nedenle sorulara ilk başta temkinli bakmakta fayda var. İlk önce soru cümlesinde geçen ifadelere ve kelimelere dikkat edin. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds