Brain Test 209. Seviye “Dile Benden Ne Dilersen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son günlerde Brain Test oyunu ile beraber en çok indirilen ve oynanan oyunları arasında yer alan Brain Test oyununda sorulan bazı sorular gerçek anlamda birbirinden zorlayıcı ve farklı çözüm yöntemlerine sahip olabiliyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “ “ sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Vücudu Pilates ile Esnetmesi Gerek'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Seviye 209: Dile Benden Ne Dilersen

Brain Test isimli oyunda sorulan en basit, kolay sorulardan olan “dile benden ne dilersen” sorusu, sorunun doğru cevabını gördüğünüz zaman sizi de şaşırtacak. Nitekim sorunun cevabı için ekranda yer alan ifadelere iyice dikkat etmek gerekiyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Behzat Sedat ile Yüzleşmek İçin Aşağıya İnmeli'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Kuyruğum Olsunu Sil 

Sol tarafta yer alan kuyruğum olsun kutucuğunun üzerini sildiğiniz zaman, zengin olayım kutucuğunun yandığını göreceksiniz. Buna tıkadığınız zaman sorunun doğru cevabını da vermiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda ilk başta gösterilen nesnelerin çoğunun sorunun doğru cevabını içermediğini söylemek gerekiyor. Bunun için soruda ilk önce detaylara ya da sorunun cevabı olabilecek ipuçlarına dikkat etmeniz gerekiyor. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi