Gündelik Hayat

Brain Test 208. Seviye “Hayri’yi Bu Kabustan Uyandır” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanların en çok oynanan oyunları arasında yer alan Brain Test oyununa gelen son güncelleme ile 170. seviyeden sonraki bölümler de kullanıcılara açıldı. 211’e kadar açık olan sorulardan bazıları, Brain Test oyuncuları için tanıdık gelecektir çünkü önceki birkaç sorunun aynısı, ilerleyen bölümlerde de yer alıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Hayri’yi bu kabustan uyandır“ sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test Seviye 208: Hayri’yi Bu Kabustan Uyandır

Brain Test oyununda yeni açılan seviyelerdeki en zor sorular arasında yer alan “Hayri’yi bu kabustan uyandır” sorusu, çözümü itibariyle de diğerlerinden farklı olmasa da zorlayıcı. Öncelikle Hayri’nin başucunda duran nesnelere bakıyoruz ancak bu nesnelerin herhangi biri çözüm değil. 

Sorunun Doğru Cevabı: Kılıcı Al 

Sorunun doğru cevabı için Hayri’nin rüyasında kendisini kovalayan adamın elindeki kılıcı alıp Hayri’nin ağzına götürmeniz gerekecek. Bunu yaptığınız zaman Hayri, kabustan uyanacak ve siz de bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür?

Soruların doğru cevaplarını bulmak için öncelikli olarak soru cümlesini iyi okumak ve iyi anlamak gerekiyor. Bazı soruların cevapları, bizzat soru cümlesinin içinde yer alıyor. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi