Brain Test 233. Seviye “Kızın Bulaşık Ağzını Başkalarının Görmesine Engel Ol” Sorusunun Cevabı Nedir?

AppStore’da “Aile” kategorisinde en beğenilen ve birinci sırada yer alan Brain Test isimli oyunda sorulan sorular, benzer içeriklere sahip olduğu Brain Out ve Stump Me gibi oyunlardan çok daha fazla popüler. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 284. Seviye “Yan Görünümü Üst Görünüme Göre Ayarlayabilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Seviye 232: Kızın Bulaşık Ağzını Başkalarının Görmesine Engel Ol 

Oyunda yeni seviyeler eklendikçe soruların zorluğunda önemli bir düşme meydana geliyor. Bu seviyede de oyunda sorulan ortalama sorulardan daha az zeka gerektirecek bir çözüm olduğunu görüyoruz. Bu soru, daha önce de benzer bir şekilde sorulmuştu. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test “Bu Sorudaki Hatayı Bul” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Ceketin Cebindeki Mendili Çıkar 

Masanın sol tarafında oturan erkeğin ceketinin cebinde bulunan mendili çıkarıp kızın bulaşık olan ağzına doğru götürün. Böylece kızın bulaşık ağzını başkaları görmemiş olacak ve siz de bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

İlginizi Çekebilir:  Tatile Giderken Mutlaka Bavulunuzda Olması Gerekenler

En temel dikkat edilmesi gereken husus, soruların şekli ve sorunun ne istediğidir. Ekrana dikkatli bakıldığı zaman sorunun cevabı net olarak ortaya çıkıyor. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce