Brain Test 211. Seviye “Fikret’in Sence Kaç Dişi Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanların en çok indirilen ve oynanan mobil zeka oyunları arasında hiç şüphesiz ilk sıralarda yer alan ve gerek AppStore’da gerekse Play Store’da en çok tercih edilen kategorisinde yer alan Brain Test özellikle zeka sınırlarını zorlayan seviyeleri ile dikkat çekiyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Fikret’in kaç dişi var” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test Seviye 211: Fikret’in Kaç Dişi Var 

Oyunda sorulan bazı sorular gerçekten de zeka sınırlarını zorlayan ve epey vakit kaybettiren sorulardan oluşabiliyor. Bu gibi durumlarda kullanıcılar soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Bu soru da yine en çok aratılanlar arasında. 

Sorunun Doğru Cevabı: 12

Fikret’in görünen dişi her ne kadar farklı olsa da gerçek diş sayısı 12. Sorunun doğru cevabı için alt kısmına 12 cevabını verdiğiniz zaman doğru cevabını vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar kolay. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan soruları ilk başta dikkatli okumak ve okuduğunu anlamak çok ama çok önemli. Bazı soruların cevapları bazen olduğu gibi soru cümlesinin içinde yer alabiliyor. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola yatırmak da bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: