Mimari

Daikin İç Üniteler Arası İletişim Hatası Çözümü

Yine bu konuda da internet üzerinde sorunla uzaktan yakından alakası olmayan garip makalelerle karşılaşıyoruz. Ancak merak etmeyin, doğru yerdesiniz. Daikin kombi ve klima arızaları ile ilgili diğer hata kodlarını da doğrudan sitemizden aratarak detaylı bilgiler edinebilirsiniz. İç üniteler arası iletişim hatası sistem ekranlarında u4 kodu ile görülmektedir.

Daikin klimalarda kronik olarak görülen bu sorunun çözümü sistem kartında aranmalıdır. Kart üzerinde oluşan bir kısa devre ya da ayar bozujluğu sebebiyle sistem iletişim kuramıyor ya da ayarlanan ortam sıcaklığı entegre bir şekilde tutturulamıyor demektir.

Sistem kartına müdahale etmeden önce tüm iç ve dış ünitelerin enerjisini kısa bir süre kesip, yeniden başlatınız. Sorun giderilmiş olmaz ise devreler ile birlikte gelen voltajın sağlıklı olup olmadığı da kontrol edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi