Brain Test 213. Seviye “Aynısını Yapabilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanların en iyi mobil oyunları arasında yer alan Brain Test oyunu, özellikle zeka sınırlarını zorlayan soruları ile dikkat çekmektedir. Oyunda sorulan soruların doğru cevapları, zaman zaman kullanıcılar tarafından Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “aynısını yapabilir misin” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Bu Denklemi Tamamla'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Seviye: Aynısını Yapabilir misin? 

Brain Test oyunundaki en güzel sorular arasında yer alan bu soruda, doğru cevabı bulabilmek adına diğerlerinden farklı bir mantık yürütmek ve çözüm bulmak gerekiyor. Bunun için ekranda yer alan ifadelere ve nesnelere de özenle bakmak lazım. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Out ''Fareyi Yakala'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: İzle ve Gör 

Sorunun doğru cevabı için öncelikle “izle” butonuna basmanız gerekecek. Daha sonra ise sarı-mavi-kırmızı-kırmızı-yeşil renklerine basın. Böylece doğru cevabı vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu oyunu oynayan kullanıcıların ilk başta dikkat etmesi gereken kural, soru cümlesinde sorulan kelime oyunlarıdır. Bu oyunlar, bizzat sorunun doğru cevabı da olabiliyor. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 23. Seviye “Niye Bu Kadar Şaşırdı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara