Brain Test 212. Seviye “Fabrikadaki Tüm Kalıpları Doldurmalıyız Ha Gayret” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanlarda neredeyse herkesin telefonlarının vazgeçilmezi mobil uygulamaları arasında yer alan Brain Test, bir zeka oyunu olmasının yanı sıra eğlenceli soruları ile vakit geçirebileceğiniz bir aplikasyon. Oyunda sorulan soruların cevapları, gerçek anlamda zor olmasından dolayı bazı kullanıcılar soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “fabrikadaki tüm kalıpları doldurmalıyız ha gayret” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Minik Kuş Uyuyakalmış Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Seviye 212: Fabrikadaki Tüm Kalıpları Doldurmalıyız Ha Gayret 

Brain Test isimli oyunda sorulan muhtemelen en basit sorulardan biri bu seviyedir. Diğer sorulardan da herhangi bir farkı olmayan bu soruda çözümü bulmak aslında hiç de zor değil. Bunun için biraz dikkatli olmak ve soruya iyi odaklanmak gerekiyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 77. Seviye “Kaç Tane Küp Var Orada” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: 1,2,1,2,4

İlk önce sağ üstte yer alan 1 ve 2 numaralı butonlara basın. Daha sonra altta yer alan 1 ve yanında bulunan 2 numaralı butona basın. Ardından en üstte yer alan 4 numaralı butona basarak bölümü geçebilirsiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu oyunda fazla zorlanmamak adına tavsiye vereceğimiz temel nokta, soru cümlesinde yer alan kelime oyunlarına özellikle dikkat edilmesi. Bu, soruların çok daha kısa sür de çözülmesine imkan sağlıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri - evden eve nakliyat