Gündelik Hayat

Brain Test 227. Seviye “Tom Atlamak İçin Başka Bir Vadi Daha Buldu” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son günlerde artışa geçen zeka oyunu sorularında Brain Test ve Brain Out gibi oyunlar oldukça popüler. Bu oyunlarda sorulan soruların her ne kadar zeka geliştirme bakımından etkisiz olduğu belli olsa da eğlenme amaçlı olarak kullanıldığında gayet eğlenceli ve zevkli türden olduğu ortada. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test Seviye 227: Tom Atlamak İçin Başka Bir Vadi Daha Buldu 

Oyunda sorulan hiç şüphesiz en kolay sorular arasında yer bu seviyede, sorunun doğru cevabını bulmak aslında hiç de zor değil. Nitekim buna benzer olan sorular geçtiğimiz seviyelerde de çokça sorulmuştu. Bu soru da diğerleri gibi bir çözüm yöntemine sahip. 

Sorunun Doğru Cevabı: Bulutu Aşağı İndir 

Sorunun doğru cevabı için bulutu aşağı, kedinin atlayacağı boşuna doğru indirin. Daha sonra “zıpla” butonuna basın. Kedi, bulutların üzerinden zıplayarak diğer tarafa uçmuş olacak ve siz de bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunun bug’ı dediğimiz en önemli noktası soruları doğru okumak. Bazen rastgele ekrana dokunmak da bir çözüm. Ekranda yer alan ifadelere ve nesnelere de dikkat etmek lazım. Aynı zamanda bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds