Brain Test 228. Seviye “Resimdeki Tüm Hayvanları Bulun” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test oyununda sorulan “resimdeki tüm hayvanları bulun” sorusunun doğru cevabı nedir? Resimdeki tüm hayvanları bulun sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı önemli sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “resimdeki tüm hayvanları bulun” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Kadir Çıkış Kapısını Açmaya Çalışırken Diğerleri Onları Kovalayan Korumaları Durdurmanın Bir Yolunu Bulmalı'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Seviye 228: Resimdeki Tüm Hayvanları Bulun 

Brain Test isimli oyunda daha önce de benzer bir şekilde sorulan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak için ekranda yer alan her detaya dikkatli bakmak gerekiyor. Soruda tavşanların dışında başka hayvanlar da var. 

Sorunun Doğru Cevabı 

İlk önce resimdeki tüm tavşanları bulun. Net bir şekilde ortada. Daha sonra üst sağ ve sol kısımda iki tane daha tırtılı bulun. Ondan sonra en altta çimlerin arasına gizlenen fareyi bulun. En sonunda ise sol üstte yer alan fındığı ortaya doğru sürükleyin, sincap da ortaya çıkınca bölümü geçmiş olacaksınız. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Out ''Uzaylıları Bul'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda buna benzer yüzlerce soru var. Herhangi bir zeka gerektirmeden de soruların önemli bir kısmını çözmeniz mümkün. Bazen ekrana rastgele basarak da doğru cevabı bulabilirsiniz. Aynı zamanda bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm yöntemi olabilir. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test “Keşke Daha Adil Olsaydı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara