Brain Test 225. Seviye “Kertenkelemin Beslenme Saati Geldi Hadi Onu Doyuralım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Yapılan son güncellemeler ile yeni seviyeleri açılan Brain Test isimli zeka oyunu, benzerleri arasında yer alan Brain Out ve Stump Me oyunundan farklı olarak çok daha eğlenceli sorulara sahip. Oyunda sorulan sorular, zaman zaman kafa karıştırıcı ve zeka sınırlarını zorlayan türden olabiliyor. Bu durumlarda oyuncular soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Bowling Oynamak İstiyorlar ama Top Yok” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Seviye 225: Kertenkelemin Beslenme Vakti Geldi Hadi Onu Doyuralım 

Brain Test oyununda daha önce cevabını verdiğimiz sorulara oldukça benzeyen bu seviyede yine her şeyden önce ekrana iyi odaklanmak ve ekranda yer alan her ifade ve nesnenin sorunun doğru cevabı nasıl olabilir şekilde okunması gerekir. Bu sorunun cevabı da tıpkı önceki sorular gibi aynı. 

İlginizi Çekebilir:  İnternetten Alınan Ürünlerde Değişim ve İade Oluyor mu?

Sorunun Doğru Cevabı: Pencereyi Aç Kapağı Kaldır

İlk önce pencereyi açın daha sonra masanın üstünde yer alan yemeğin kapağını kaldırın. Daha sonra pencereden içeriye bir sinek girecek. Sineği yakalayan kertenkele, yemeğini yemiş olacak ve böylece siz de bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Lale Bu Ormanda Nadir Kızıl Sincabın Yaşadığını Duydu Hadi Onu Bulalım'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Tıpkı bu seviyede görüldüğü üzere soruların hemen hemen hepsinde uygulanan ortak bir çözüm yöntemi yok. Bunun yerine her soruyu doğru okuyarak, ekranda yer alan ifade ve nesnelere iyi dikkat ederek ve telefonu bazı sorularda sallayarak, ters veya sağa sola döndürerek sorunun doğru cevabını arayabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara