Gündelik Hayat

Brain Test 229. Seviye “Evet Yine Matematik X Nedir Söyle Bakalım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Evet, yine matematik x nedir söyle bakalım sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan “evet yine matematik x nedir söyle bakalım” sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “evet yine matematik x nedir söyle bakalım” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 229. Seviye: Evet, Yine Matematik X Nedir Söyle Bakalım 

Brain Test isimli oyunda sorulan en kolay ve eğlenceli sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak için telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek gerekmiyor. Ekranda yer alan ifadelere bakıldığında ise sorunun cevabı net bir şekilde ortaya çıkıyor. 

Sorunun Doğru Cevabı: A ve D’yi Değiştir 

Sorunun doğru cevabı için seçenekler arasında yer alan A ve D şıklarını değiştirmeniz gerekecek. A şıkkında yer alan 5’i D şıkkında yer alan -5 ile değiştirdiğiniz zaman sorunun doğru cevabını vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda her şeyden önemlisi ve en çok dikkat edilmesi gereken nokta kelimeler. Soru cümlesinde yer alan kelimler bazen sorunun doğrudan cevabı olabilir. Öte yandan ekrana rastgele dokunmak da bir seçenek. Aynı zamanda bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds