Gündelik Hayat

Brain Test ”Çok Karanlık Kedimi Bulamıyorum” Sorusunun Cevabı Nedir?

Çok karanlık kedimi bulamıyorum sorusunun cevabı ne? Brain Test çok karanlık kedimi bulamıyorum sorusunun cevabı nedir? Son zamanların en çok oynanan mobil zeka oyunları arasında yer alan Brain Test, aynı zamanda zeka sınırlarını zorlayan soruları ile de dikkat çekiyor. Oyunda birbirinden ilginç soruların yanı sıra dikkat seviyenizi artıracak pek çok soru da bulunuyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test’te sorulan bazı önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”çok karanlık kedimi bulamıyorum” sorusundan söz edeceğiz.

Çok Karanlık Kedimi Bulamıyorum

Oyunda karanlıklar içinde kalan bir kediyi bulmamız istenior. Ekrana baktığımız zaman herhangi bir ifade veya ipucu göremiyoruz ancak oyunun nasıl çözüleceğine dair öneriler sunduğumuz önceki yazılarımızda da belirttiğimiz üzere soruya odaklanmak sizi hataya sürükleyebilir. Bunun için ekrana tümden odaklanmak gerekiyor. Ekranın tamamına baktığınız zaman sorunun cevabını bulabiliyorsunuz.

Sorunun Doğru Cevabı: Işığı Yakın

Ekranın sağ üst köşesinde yanan bir ampul göreceksiniz. Bu ampul normalde sorudan bağımsız uygulamanın kendine ait bir görsel ancak bu oyunda daha önce de benzer çözümler olduğundan bu ampul bizim işimize yarayacaktır. Sağ üst köşede yer alan ampülü alıp ekranın ortasına doğru çektiğiniz zaman ekranın ortasındaki kediyi göreceksiniz.

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi