Brain Test 232. Seviye “Kahramanımızın Yardıma İhtiyacı Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son günlerde oldukça popüler hale gelen ve nerdeyse herkesin oynadığı oyunlar arasında yer alan Brain Test isimli zeka oyununda sorulan sorular zaman zaman kafa karıştırıcı ve zorlayıcı olabiliyor. Bu durumlarda oyuncular soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test Seviye 232: Kahramanımızın Yardıma İhtiyacı Var 

Oyundaki temel mantıklardan hareket edildiğinde çözümü en basit sorulardan olan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak için aslında çok da fazla zeka kullanmanıza ve kendinizi kasmanıza gerek yok. Biraz dikkat ettiğinizde sorunun doğru cevabını net bir şekilde göreceksiniz. 

Sorunun Doğru Cevabı: Telefonu Salla 

Bu soruda telefonu salladığınız zaman kahramanın karşısında yer alan düşmanların hepsinin uçtuğunu göreceksiniz. Böylece soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. Bu soru da gördüğünüz üzere çözümü oldukça basit olan sorulardan biri. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu soruda da görüldüğü üzere tüm sorularda her şeyden önce dikkatli olmanız gerekiyor. Soru cümlesinde yer alan ifadeleri iyi okumak ve iyi anlamak lazım. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.