Brain Test 252. Seviye ”Bu Trafikten Kurtulun” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bu trafikten kurtulun sorusunun doğru cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan bu trafikten kurtulun sorusunun doğru cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”bu trafikten kurtulun” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 252. Seviye: Bu Trafikten Kurtulun

Oyundaki en gereksiz sorular arasında yer alan bu seviyede bizden istenen trafik sorununu ortadan kaldırmamız ancak arabalara dokunarak onları eğip bükerek herhangi bir şey yapmamız imkansız. Bu yüzden de farklı bir çözüm yöntemi bulmamız gerekiyor fakat bu yöntem çok da yabancı olmadığımız bir yöntem.

Sorunun Doğru Cevabı: Telefonu Salla

Evet, tam da bu şekilde yapıyoruz. Telefonu salladığınız zaman trafik kendiliğinden ilerlemeye ve akmaya devam ediyor. Böylece siz de soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölümlere geçmiş oluyorsunuz. Aşağı da belirteceğimiz üzere oyunda sorulan soruların önemli bir kısmını bu şekilde çözmeniz gayet olası.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda dikkat edilmesi gereken en temel nokta sorulan sorulara iyi dikkat etmek ve mantığını kavramak. Bu önemli. Ayrıca kelimelere ve kelime oyunlarına da dikkat edin. Aynı zamanda bazı sorular ekranı sallamak, yan çevirmek veya ekrana rastgele dokunmak da önemli bir çözüm yöntemi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.