Brain Test 272. Seviye ”Şövalye Bu Kez de Bir Devi Yenmek Zorunda” Sorusunun Cevabı Nedir?

Şövalye bu kez de bir devi yenmek zorunda sorusunun cevabı nedir? Brain Test oyununda sorulan şövalye bu kez de bir devi yenmek zorunda” sorusunun cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı önemli sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”şövalye bu kez de bir devi yenmek zorunda” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 272. Seviye: Şövalye Bu Kez de Bir Devi Yenmek Zorunda

Oyunda sorulan en ilginç ama çözümü oldukça basit olan sorulardan biri olan bu seviyede ekrana bakalım. Bir tane dev, Deli Dumrul gibi köprünün başına durmuş ve karşısında adeta bir sinek gibi duran şövalye. Soruda bizden istenen devi bir şekilde alt etmek ancak nasıl yapacağımız hakkında bir bilgimiz yok.

Sorunun Doğru Cevabı: İleri-Geri

Şövalyeyi ileri geri yaparak devin yanına doğru sürükleyin. Böylece dev, kendi bindiği dalı yani tahta köprüye zarar vererek onun yıkılmasını sağlayacak. Bu hareketi birkaç kez yaptığınız zaman köprü kendiliğinden yıkılacak ve şövalye de savaşı kazanmış olacak.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorularda ilk gözünüze kestirmeniz gereken nokta soru cümlelerinde geçen ifade ve kelimelerdir. Bu noktalara dikkat ettiğiniz zaman sorunun büyük oranda doğru cevabına da ulaşmış olacaksınız. Oyunda ayrıca ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak veya yatırmak da bir çözüm yöntemi olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.