Gündelik Hayat

Brain Test 260. Seviye “Bunu Bir Şekilde Kazanmalısın” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bunu bir şekilde kazanmalısın sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan bunu bir şekilde kazanmalısın sorusunun doğru cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “bunu bir şekilde kazanmalısın” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 260. Seviye: Bunu Bir Şekilde Kazanmalısın

Brain Test isimli oyunda sorulan en kolay ve çözümü basit sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak için öncelikle olarak zeka yürütmeniz gerekmiyor. Sorunun doğru cevabı aslında bildiğimiz oyunlardaki çözümler gibi olmayıp hileye dayanan bir özelliğe sahip. Bu yüzden bu soruda farklı düşünmek gerekiyor. 

Sorunun Doğru Cevabı: Yuvarlağı Taşı 

Sağ üstte yer alan yuvarlağı ortadan ikinci sıraya sola koyun daha sonra da burada boş kalan yere dokunun böylece boşluk olan yerde bir “X” işareti daha çıkacak ve sorunun doğru cevabını vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda aklınıza ilk gelen çözüm genellikle doğru çıkmaz. Bunun için ilk başta mantıksız düşünmek ya da ters mantık yürütmek daha faydalı olacak. Öte yandan bazı sorularda ekranda yer alan ifadelere ve nesnelere iyi dikkat edin. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds