Brain Out ”Sigara Yok” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Out sigara yok sorusunun doğru cevabı ne? Sigara yok sorusunun doğru çözümü nedir? Son zamanların en çok indirilen, beğenilen ve sevilen oyunları arasında yer alan Brain Out, AppStore’da da en çok tercih edilen mobil uygulamaları arasında. Oyunda sorulan soruların cevapları da bazen çok dikkat gerektiren ve zeka içeren sorulardan oluşuyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Out oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”sigara yok” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 168. Seviye “Tekir’in Balıkları Almasına Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Out Seviye 22: Sigara Yok!

Brain Out oyunundaki en zorlayıcı sorular arasında yer olan ”sigara yok” sorusunun doğru cevabı diğer sorulardan oldukça farklı bir mantık içeriyor. Daha önce diğer soruların cevaplarını burada paylaştık ancak bu sorudaki cevap diğerlerinden farklı. Gelin hep beraber sorunun cevabına bakalım.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 227. Seviye “Tom Atlamak İçin Başka Bir Vadi Daha Buldu” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Cevabı: Ateşe 3 Kez Tıkla

Sigara ateşinin üzerine 3 kez tıklayarak sigarayı söndürebilirsiniz. Sigaranın ateşi üzerine üç kez tıklamanız durumunda sigaranın ateşini söndürebilirsiniz.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Daha önce Brain Test adlı oyunun nasıl çözüleceğinden söz etmiştik. Bu oyunda da aynı mantık söz konusu. Önce soruyu doğru anlıyoruz daha sonra sorunun ne anlatmak istediğine bakıyoruz, ilk aklımıza geleni yapmıyoruz ve son olarak telefonu sallamayı deniyoruz. Görüldüğü üzere herhangi bir zeka kırıntısı göstermeden de soruları çözebiliyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Yemek Kartlarıyla (Sodexo, Ticket, Multinet) Sigara Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara