Brain Test 275. Seviye “Okula Gitme Zamanı Haydi Onu Uyandıralım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan okula gitme zamanı haydi onu uyandıralım sorusunun cevabı nedir, oyunun 275. seviyesindeki okula gitme zamanı haydi onu uyandıralım sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “okula gitme zamanı haydi onu uyandıralım” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 26. Seviye “Piyanoyu Ortadan Kaldır” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 275. Seviye: Okula Gitme Zamanı Haydi Onu Uyandıralım

Brain Test’e uzun süre sonra gelen güncelleme ile oyuna yeni seviyeler de eklendi. Yeni seviyelerin ilki olan bu soruda bizden ekrandaki çocuğu uyandırmamız isteniyor. Bu nedenle bir hamle yapıp çocuğun uyanmasını sağlamamız gerekecek. 

İlginizi Çekebilir:  Beşiktaş Kovan Fırın

Sorunun Doğru Cevabı: Göz Kapakları

Çocuğun göz kapaklarını her iki elinize de kullanarak yukarı doğru kaldırın ve çocuğun uyanmasını sağlayın. Böylece çocuğu uykusundan uyandırmış ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar basit. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Evet, aslında oyun çok ama çok basit. Sadece soruların doğru cevaplarını bulmak istiyorsanız soru cümlesini iyi okuyun ve kesinlikle ekranda hareket eden her nesneye dikkat edin. Ayrıca bazı sorularda telefonu sallamayı da unutmayın. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 262. Seviye “Kedinin Tekrar Balığa İhtiyacı Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara