Gündelik Hayat

Brain Test ”Televizyonu Aç Lütfen En Sevdiğim Dizi Başlamak Üzere” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test oyununda sorulan en zor sorulardan biri de televizyonu aç lütfen en sevdiğim dizi başlamak üzere” sorusudur. Pek çok kullanıcının en zorlandığı soruların başında yer alan bu sorunun doğru cevabı ne?

Son zamanların en çok oynanan ve indirilen oyunları arasında yer alan Brain Test, aynı zamanda AppStore’da zeka oyunları kategorisinde en çok indirilen oyun durumunda. Yüz binlerce kişinin oynadığı Brain Test oyununda sorulan bazı sorular, kullanıcılar tarafından Google başta olmak üzere pek çok arama motoru üzerinden de sayısız aratılıyor.

Daha önceki yazılarımızda Brain Test’te sorulan önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”televizyonu aç lütfen en sevdiğim dizi başlamak üzere” sorusundan söz edeceğiz.

Televizyonu Aç Dizim Başlıyor

Brain Test’te sorulan önemli sorulardan biri de televizyonu aç dizim başlamak üzere sorusudur. Bu soruda priz ve televizyon var ve priz ve televizyon arasında bağlantısı kopmuş bir kablo bulunuyor. Soruda bizden istenen şey televizyonu bir şekilde çalıştırmak. Peki televizyon nasıl çalışacak?

Sorunun Doğru Cevabı: Bağlantı Sağlayın

Priz ve televizyon arasında kopuk olan telin bağlanması gerekiyor. Bunun için de arada bir bağlantı lazım. Bu da kopuk olan telin her iki ucuna da elinizi koymak. Böylece elektrik akışını kendiniz üzerinden sağlamak. Bu sayede doğru cevabı verebiliyorsunuz. Diğer sorulardan farklı olarak soru tümcesinde verilmeyen ve ekranda yer alan bir ögeden bulunamayan bu soruda farklı bir yöntem geliştirmek gerekiyor.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Daha önceki yazılarımızda Brain Test’te sorulan diğer sorulardan söz etmiştik. Bu sorularda ortak nokta oyunda soru tümcelerini iyi okumak gerekiyor. Aynı zamanda bazen soruların cevapları telefonu ters veya düz çevirmek yan çevirmek ya da sağa veya sola çevirmek olabiliyor.

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds