Brain Test 276. Seviye “Müşteriyi Memnun Etmemiz Lazım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan müşteriyi memnun etmemiz lazım sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test oyununda 276. seviyede sorulan müşteriyi memnun etmemiz lazım sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “müşteriyi memnun etmemiz lazım” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 199. Seviye “Ağacın Altında Ne Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 276. Seviye: Müşteriyi Memnun Etmemiz Lazım 

Oyunda sorulan en zorlayıcı sorulardan biri olan ve Brain Test’e yaklaşık bir hafta önce gelen güncelleme ile yeni eklenen seviyeler arasında belirleyici nitelikteki bu soruda, doğru cevabı bulmak aslında o kadar da kolay değil. Bir sonraki bölüme geçebilmek için sorunun doğru cevabını bulmak zorundayız peki ama nasıl? 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 164. Seviye “Yine Kim Ağlattı Bu Bebeği Bu Sefer Ne Oldu Sence” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Tüm Tepsiyi Doldur 

Masanın üzerinde ne kadar ürün ve yiyecek varsa hepsini tepsinin üzerine koy ve ardından tepsi ile beraber müşterinin ağzına doğru yaklaştır. Bu sayede müşteri memnun kalacak ve siz de bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar basit. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 204. Seviye “Hazine Nerede” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan sorular bazen çok kolay bazen de çok zorlayıcı olabiliyor. Kolay veya zor, bir soruyu çözebilmek için ilk önce yapmanız gereken soruyu doğru okumak ve elbette soruyu doğru anlamak. İkincisi ise ekranda hareket eden her nesneye odaklanmak. Son olarak ise bazı sorularda telefonu sallayın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara