Brain Test 277. Seviye: “Soru İşareti Yazan Yere Ne Gelmesi Lazım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan soru işareti yazan yere ne gelmeli sorusunun cevabı nedir, Brain Test oyununun 277. seviyesinde sorulan soru işareti yazan yere ne gelmeli sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “soru işareti yazan yere ne gelmesi lazım” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 277. Seviye: Soru İşareti Yazan Yere Ne Gelmesi Lazım 

Brain Test isimli oyuna gelen son güncelleme ile beraber oyuna yeni bölümler de eklendi. Yeni eklenenler bölümler arasında en zor sorulardan biri de bu. Soruda diğerlerinden farklı olarak zekanızı kullanmanız gerekecek. 

Sorunun Doğru Cevap: 19 

Yukarıdaki üçgende 3, 1 ve 8 toplamı ortada 12 rakamını gösteriyor. Sağ altta ise 2,1 ve 3 rakamlarının toplamı 6 rakamını vermiş. Sol altta bizden cevabını istenen üçgende de aynı işlemi yapmamız gerekecek. 10,5 ve 4’ün toplamı bize 19 sayısını verecek ve bu sayı bizim doğru cevabımız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan soruların herbirinin ayrı ayrı çözüm mantıkları var. İlkin soruları doğru okumak ve doğru anlamak çok önemli. Öte yandan ekranda hareket eden tüm nesneler bizim için birer cevap niteliğinde. Ayrıca bazı sorularda telefonu sallamayı ihmal etmeyin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.