Brain Test 284. Seviye “Yan Görünümü Üst Görünüme Göre Ayarlayabilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Yan görünümü üst görünüme göre ayarlayabilir misin sorusunun cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan yan görünümü üst görünüme göre ayarlayabilir misin sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “yan görünümü üst görünüme göre ayarlayabilir misin” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  CNBC Logosunda Bir Tavuskuşunun Olduğunu Biliyor Muydunuz?

Brain Test 284. Seviye: Yan görünümü üst görünüme göre ayarlayabilir misin 

Oyunda som güncelleme ile 15 seviyenin daha eklendiğini görüyoruz. Bu yeni eklenen seviyeler arasında belki de en zor ve karmaşık olan seviye budur. Aslında çözümü oldukça basit olan bu soruda biraz dikkatle doğru cevaba ulaşmak ve bir sonraki bölüme geçmek oldukça kolay. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Selam Bu Miskin Hadi Onunla Dostluk Kurmaya Çalış” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı:

Evet, diğer sorularda olduğu gibi bunu tarif etmek kolay değil. Ancak yukarıdaki şekillerin tam hizasına gelecek şekilde aşağıdaki çubukları sola doğru kaydırdığınız zaman sorunun doğru cevabına da ulaşabilirsiniz. İşte bu kadar kolay. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Çok basit sorular olmakta birlikte oldukça zor ve karmaşık sorular da var. Bunun için evvela soru cümlesini iyi anlayın, okuyun demiyoruz. İkinci olarak da ekranda hareket eden tüm nesnelere özellikle dikkat edin ve son olarak da ne olur ne olmaz diyerekten telefonu sallayın. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Kubilay'ın Diğer İki Arkadaşını da Çıkartması Gerek'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir