Brain Test 283. Seviye: “Eyvah Polis Adama Ceza Kesmeden Yardım Et Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Eyvah polis adama ceza kesmeden yardım et lütfen sorusunun cevabı nedir, Brain Test isimli oyunun 283. seviyesinde sorulan “eyvah polis adama ceza kesmeden yardım et lütfen” sorusunun doğru cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “eyvah polis adama ceza kesmeden yardım et lütfen” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Mert Merve'nin Oyuncak Bebeklerini Dağıtarak Yenilgisinin İntikamını Aldı'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 283. Seviye: Eyvah polis adama ceza kesmeden yardım et lütfen 

Oyuna gelen son güncelleme ile oyunda yeni seviyelerin olduğunu görüyoruz. Eklenen son seviyelerdeki sorular çoğunlukla gerçek anlamda çok kolay ve basit. Fakat bu soruda diğerlerinden farklı olarak bir detayı yakalamak gerekiyor. O detayı gördüğünüz an da sorunun doğru cevabını bulabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 163. Seviye ''Onu Şarj Et'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Farı Yak 

Evet, arabanın tek farının yanmadığını fark etmişsinizdir. Ancak bu farı yakmak için dokunmadığınız yer kalmadı öyle değil mi? Hatta telefonu bir kez salladınız ama yine çözüme ulaşamadınız. Dert etmeyin ve hemen sağ üstteki ampulü alıp yanmayan farın olduğu yere doğru sürükleyin. İşte bu kadar bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir:  Vizelere Nasıl Çalışmak Gerekir? Vize Haftaları İçin Tüyolar

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Her bir seviye için böyle çözülür demek güç ancak genel geçer bir çözüm yöntemlerinden söz edebiliriz. İlk olarak soru cümlesini iyi okuyup iyi anlamak çok önemli. Diğer yandan ekranda hareket eden tüm nesnelere de iyi odaklanmak gerekiyor. Son olarak da telefonu siz yine de her ihtimale karşı bir kez sallayın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz