Brain Test 285. Seviye “6. Şekildeki Deseni Çiz” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test oyundan sorulan 6. şekildeki deseni çiz sorusunun cevabı nedir, Brain Test isimli oyunun 285. seviyesinde sorulan “6. şekildeki deseni çiz” sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “6. şekildeki deseni çiz” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 177. Seviye ''Canavarı Temizle'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 285. Seviye: 6. Şekildeki Deseni Çiz 

Oyunda sorulan en karmaşık ve anlaşaması hayli güç olan sorulardan biri de budur. Yapılan güncelleme ise oyunda yeni açılan seviyeler arasında çözülmesi diğerlerine göre biraz daha beyin fırtınası gerektiriyor. Ancak çözümü konusunda biraz mantık yürütmeniz işinizi kolaylaştıracak.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Seray Gerçekten Çok Çalıştı ve Sağlıklı Bir Yaşam Tarzı Kurdu Artık Ödül Zamanı'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: 

Bu soruda doğru cevabı vermek için öncelikle yapmanız gereken ortadaki alanda soldan başlayarak ilk iki boşluğa dokunun ve orayı doldurun. Bir saniye kadar bekleyin. İşte bu kadar. Bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyundaki sorulardan bazıları zaman zaman kafa karışıklığına neden olsa da çoğunluğu aslında basit bir mantık yürütme yöntemi ile çözülebilir. İlk olarak soru cümlesini iyi okuyup iyi anlamak çok önemli. İkinci olarak ise hareketli her nesneyi iyi takip edin be son olarak da bazı sorularda telefonu sallayın. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 250. Seviye “Çocuğun Evine Ulaşmasına Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara