Biyografi

İbrahim Meltem Tiktok Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

Tiktok üzerinde yayın yapan İbrahim ve Meltem çifti kimdir, nereliler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli Tiktok fenomenlerinden ve birçok meslek grubundan kişilerin hayat hikayelerinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “İbrahim Meltem” çiftinden söz edeceğiz. 

İbrahim Meltem Çifti Kimdir? 

Tiktok’ta son zamanlarda çift fenomenlerin sayısından bir hayli artış var. Daha önce de sizlerle Mehmet Buse hesabından söz etmiştik. Bu çift de sosyal medyanın en çok beğenilen ve takip edilen hesaplarından biri. Haklarında merak edilen soruları sizlerle aşağıdaki şekilde başlıklar halinde paylaşıyor olacağız. 

İbrahim Meltem Çifti Nereli? 

Haklarında en çok merak edilen ve aratılan konu başlığı nereli oldukları. Çiftler arasında İbrahim’in memleketi Şanlıurfa; Meltem’in memleketi ise İzmir’dir. 

Ne Zaman Evlendiler? 

Yaklaşık bir sene önce evlenen İbrahim Meltem çifti daha sonra Şanlıurfa’ya yerleşmişlerdir. Sevgililik zamanlarında hiç ayrılık yaşamadıklarını ifade eden çift mutlu bir birlikteliklerinin olduğunu dile getiriyor. Öte yandan Meltem, Youtube’da yayınlanan bir videoda Şanlıurfa’ya taşındıktan sonra şehre alışmakta zorluk çektiğini ancak zamanla alışmaya başladığını belirtmiştir. 

İbrahim Ne İş Yapıyor? 

Çift evlendikten sonra Şanlıurfa’ya yani İbrahim’in memleketine taşınıyor. İbrahim ise Şanlıurfa’da bir çağrı merkezinde yönetici olarak çalışmaya devam ediyor. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarından da aktif olarak paylaşımlarda bulunuyorlar. 

Sosyal medyada en çok takip edilen ve beğenilen fenomenler arasında yer alan İbrahim Meltem çiftinin 800 bine yakın takipçisi bulunuyor. 

Bu yazımızda kısaca İbrahim Meltem çifti hakkında merak edilen soruları sizlerle paylaşmaya çalıştık. Merak edilenler arasında kaç yaşında oldukları, boy ve burçları, öğrenim durumları gibi soruların cevaplarına ise şimdilik ulaşamadık. Elimize yeni bilgiler geçtiği müddetçe burayı güncel tutacağız. Yazımızda eksik ya da hatalı olduğunu düşündüğünüz yerleri bizlere aşağıda bulunan yorumlar kısmından iletebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.