Gündelik Hayat

Brain Test 292. Seviye “Bir Yerlerde Bir Hayalet Var Onu Bulmama Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan bir yerlerde bir hayalet var onu bulmama yardım et sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test isimli oyunun 292. seviyesi olan bir yerlerde bir hayalet var onu bulmama yardım et sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”bir yerlerde bir hayalet var onu bulmama yardım et” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test Seviye 292: Bir Yerlerde Bir Hayalet Var Onu Bulmama Yardım Et

Oyuna yeni gelen güncelleme ile birlikte 40’dan fazla yeni seviye görüyoruz. Bu yeni eklenen seviyeler gerçekten de ilk bölümleri açısından oldukça kolay. Fakat bölümler ilerledikçe seviyelerin zorluğu da giderek artıyor. Bu soru, her ne kadar zor olmasa da önceki seviyelere göre çözüm açısından biraz daha zor bir soru. Şimdi oyunun bu 292. seviyesindeki soruya şimdi göz atalım.

Sorunun Doğru Cevabı: Unu Yere Dök

Sol tarafta çuvalda bulunan nesnenin un olduğunu varsayıyoruz. Şimdi bu un dolu çuvalı alın ve ters çevirerek yere dökün. Bu sayede yerde beyaz bir leke olacak ve hayaletin ayak izleri ortaya çıkacak. Böylece hayaleti bulmuş ve bir sonraki bölüm olan 293. seviyeye geçmiş olacağız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyundaki sorulara ilk önce mantıklı yaklaşmanız gerekecek. Nitekim sorular öyle aman aman zor değiller. Birkaç soru haricinde bütün sorulara ekrandaki nesnelere dikkatli bakarak doğru cevap verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds