Brain Test 293. Seviye ”Hmm Sanki Burada Bir Şeyler Doğru Değil” Sorusunun Cevabı nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan hmm sanki burada bir şeyler doğru değil sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test isimli oyunun 293. seviyesi olan hmm sanki burada bir şeyler doğru değil sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”hmm sanki burada bir şeyler doğru değil” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 7. Seviye “Kilidi Açmak İçin Sola Kaydır” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Seviye 293: Hmm Sanki Burada Bir Şeyler Doğru Değil

Oyunda yeni gelen güncelleme ile 40’dan fazla yeni bölüm var. Bu bölümler gerçekten de zor olabiliyor ancak yazımıza konu olan bu seviyenin çözümü oldukça basit. Eğer bir ödül töreni izlemişseniz bu sorunun cevabını çok rahat bir şekilde verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 164. Seviye ''Pencereyi Taşla Kır'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Sıralama Yap

Evet, 1. sıradaki en tepede, 2. sıradaki ondan biraz daha aşağıda ve 3. sıradaki de en altta olacak şekilde konumları iyi ayarlayın. Bu sayede ödül törenindedeki sıralama da doğru yapılmış. Böylece soruya doğru cevap verecek ve bir sonraki bölüm olan 294. seviyeye geçeceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Bütün Günün Yorgunluğunu Atmak İçin Lale Biraz TV İzlemek İstiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyun aslında çok basit ve doğru olanonu basit oynamak. Şimdi ilk olarak basit oynamak için soruyu doğru okuyun ve ekrandaki her nesneye dikkatli bir şekilde göz atın. Bu sayede soruya doğru cevap verebilirsiniz. Soruların sizin sandığınızdan daha kolay çözüldüğünü ve oyunun aslında çok basit olduğunu siz de göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara