Brain Test 291. Seviye ”Şu Çocuğun Suratını Bir Temizleyiver Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan şu çocuğun suratını bir temizleyiver lütfen sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test isimli oyunun 291. seviyesi olan şu çocuğun suratını bir temizleyiver lütfen sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”şu çocuğun suratını bir temizleyiver lütfen” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 274. Seviye “Cevap Nedir” Sorusunun Cevabı Ne?

Brain Test Seviye 291: Şu Çocuğun Suratını Bir Temizleyiver Lütfen

Oyun, son zamanların en çok tercih edilen mobil zeka oyunlarından biridir. Oyuna son gelen güncelleme ile birlikte 40’dan fazla yeni seviye eklendi. İlk sorular oldukça kolay, ancak sorular ilerledikçe daha da zorlaşıyor. Bu soru da zor sorular arasında yer alıyor. Bakalım, soruda doğru cevap neymiş?

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Çılgın Sedat Bir Helikopterle Kaçıyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Öbür Yöne Çevir

Evet, ilk başta yerde bulunan mendili alın ve çocuğun suratında bulunan çikolata lekelerini temizleyin. Daha sonra çocuğun kafasını tutarak öbür yanağının olduğu tarafa doğru bir hamle yapın. Böylece çocuğun her iki yanağında da bulunan çikolata izllerini silmiş olacaksınız. Bu sayede soruya doğru cevap verecek ve bir sonraki bölüm olan 291. seviyeye geçeceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Yemek Kartlarıyla (Sodexo, Ticket, Multinet) Sigara Nasıl Alınır?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Gerçekten o kadar büyütülecek zorlukta sorular bulunmuyor. Sadece üzerine düşmek ve soruları gerçek anlamda anlayıp kavramak çok önemli. Bu, size verebileceğimiz tek tavsiyedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara