Gündelik Hayat

Brain Test 298. Seviye ”Yiyecek Bir Şeyler İstiyorum” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan yiyecek bir şeyler istiyorum sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test isimli oyunun 298. seviyesi olan yiyecek bir şeyler istiyorum sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”yiyecek bir şeyler istiyorum” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test Seviye 298: Yiyecek Bir Şeyler İstiyorum

Oyuna sizin de bildiğiniz gibi yeni güncellemeler geldi. Son eklenen bölümler oldukça kolay. Özellikle ilk 5-6 bölüm oldukça kolay. Öte yandan bazı soruların zorlayıcı olduğunu söyleyebiliriz. Bu soru ise yeni eklenen seviyeler arasındaki en zorlayıcı ve çözümü en zor sorulardan biri. Çözümü anlatmak bile zor olabilir. O yüzden iyi okumanızı tavsiye ederiz.

Sorunun Doğru Cevabı: Gözlüğe İyi Bak

Evet alttaki gözlüğü alın ve ortadan ikiye ayırın. Alttaki parçayı iki parmağınızı da kullanarak sanki bir fotoğrafı büyütür gibi yapın ve bir tava haline getirin. Daha sonra hayalete benzeyen ama aslında yumurtanın beyazı olan parçayı tavanın içine atın. Son olarak da güneş yanındaki ışınları olmadan alın ve tavanın içine atın. Tebrikler mis gibi bir omlet yapmış oldunuz. Bu sayede şimdi bir sonraki bölüm olan 299. seviyeye geçmiş olacağız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Sadece dikkatli olmanız ve her detaya dikkat kesilmeniz sorunun çözümü için yeterlidir. Bazen telefonu da sağa sola sallayarak çözüme ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.