Brain Test 297. Seviye ”Bunu Hangisi Yapmış Olabilir” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan bunu hangisi yapmış olabilir sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test isimli oyunun 297. seviyesi olan bunu hangisi yapmış olabilir sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”bunu hangisi yapmış olabilir” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Sizi Hayattan Soğutacak 5 İnsan Tipi

Brain Test Seviye 297 : Bunu Hangisi Yapmış Olabilir

Oyuna eklenen son güncellemeler ile oyundaki seviyelerin sayısı da hayli artmış durumda. Brain Test sevenler için yeni maceralar başlıyor. Son güncellemelerle gelen sorular gerçekten özellikle ilk bölümleri açısından oldukça kolay. Ancak ilerleyen bölümler için aynı şeyi söyleyemeyiz. Şimdi bu soru da kolay olmayan ancak zor da olmayan bir soru.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 148. Seviye “Objeleri Doğru Ülkelerle Eşleştirin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Çalar Saati Al

Evet, bunu hangisinin yapmış olabileceğini anlamak için kanepenin üzerinde yatan kişiyi uyandırmamız gerekiyor. Bunun için de yukarıda duran çalar saati alın ve yatan kişinin üzerine doğru sürükleyin. Bu sayede yatan kişi uyanmış olacak ve bunu kendisine hangisinin yapmış olduğunu anlayacak. Böylece soruya doğru cevap verecek ve bir sonraki bölüm olan 298. seviyeye geçeceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 6. Seviye “En Küçükten En Büyüğe Doğru Hayvanlara Tıklayabilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda son güncellemelerle gelen sorular oldukça basir. Oyun hali hazırda basit sorulardan oluşuyor. Tek yapmanız gereken soruları doğru okumak ve doğru anlamak. Bazen telefonu da sallayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara