Brain Test 70. Seviye “Anne Aslana Yardım Edelim” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son günlerde oldukça popüler hale gelen zeka oyunları arasında yer alan Brain Test, özellikle zeka sınırlarını zorlayan soruları ile dikkat çekiyor. Oyunda sorulan soruların bazıları gerçek anlamda zorlayıcı ve kafa karıştırıcı olduğundan bazı kullanıcılar soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “anne aslana yardım edelim” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test Seviye: 

Brain Test isimli oyunda sorulan belki de en kolay ve basit sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak oldukça kolay. Nitekim bu sorular, daha önce de benzer bir şekilde önceki bölümlerde sorulmuştu. 

Sorunun Doğru Cevabı: Yeleleri Değiştir 

Soruda yerde yatmakta olan Aslan’ın yelesini diğer aslan ile yer değiştirerek anne aslana yardım edebilirsiniz. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Brain Test oyununda sorulan sorulara doğru cevap verebilmek için evvela soruları dikkatli okuyup iyi anlamak gerekiyor. Sorulan sorularda ilk önce soru cümlesini iyi okumak ve anlamak gerekiyor. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: