Brain Test ”Biraz Taze Süte Kim Hayır Diyebilir” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan biraz taze süte kim hayır diyebilir sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun 12. seviyesinde sorulan biraz taze süte kim hayır diyebilir sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”biraz taze süte kim hayır diyebilir” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''İneğin Yavrusuna Ne Denir?'' Sorusunun Cevabı

Brain Test 2 Seviye 12: Biraz Taze Süte Kim Hayır Diyebilir?

Oyunda sorulan sorular özellikle oyunun 2. edisyonunun piyasaya sürülmesinin ardından hayli zorlaşmış durumda. Çeşitli senaryolarla karşımıza çıkan Brain Test 2 oyununda bazı sorular gerçek anlamda kafa karıştırıcı. Biraz süte kim hayır diyebilir sorusunda da aynı durum söz konusu. Gelin bakalım bu sorunun doğru cevabı neymiş bakalım.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 132. Seviye “Soru İşareti Yazan Yere Ne Gelmeli” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: İneği Okşa

Evet, önceki seviyelerden Ela’yı okşayıp uyutmaya alışık olmamız lazım. Şöyle ineğin kafasını biraz okşayın. Daha sonra ineğin gözlerinin yavaş yavaş kapandığını göreceksiniz. Ardından da ineği sağmaya başlayın. Bu sefer inek sizi teklemeden kurtulacak ve bir sonraki bölüme geçeceksiniz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 65. Seviye “9 Tane Şeker İstiyorum” Sorusunun Cevabı Nedir?

Oyun bazen gerçek anlamda zor bazen de gerçek anlamda çok kolay sorulara sahne oluyor. Soruyu çözerken ilk başta soru cümlesinde geçen ifadeleri iyi anlayın ve soru içinde hareket eden bütün nesnelere de özellikle dikkat edin ardından da telefonu bir iki kez sallamayı deneyin. Bu sayede doğru cevabı bulmuş olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce