Brain Test ” Elmaları Toplamak İçin Biraz Yardıma İhtiyacı Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 oyununda sorulan elmaları toplamak için biraz yardıma ihtiyacı var sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun 11. seviyesinde sorulan ”elmaları toplamak için biraz yardıma ihtiyacı var” sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 oyununda sorulan ”elmaları toplamak için biraz yardıma ihtiyacı var” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Bu Nazik Eskimo Hayırlısıyla Banu'yu En Yakın Havaalanına Götürecek'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 11: Elmaları Toplamak İçin Biraz Yardıma İhtiyacı Var

Oyunun 2 edisyonunda sorulan sorular gerçekten de zor ve kafa karıştırıcı olabiliyor. Özellikle Lale’nin Çiftliği senaryosunda sorulan sorular gerçek anlamda zorlayıcı. Bu senaryoda Lale’nin karşısına çıkan bazı güçlüklerle mücadele ediyoruz. Bu sefer de elma toplamasına yardım edeceğiz.

Sorunun Doğru Cevabı: Çiti Aç

Biraz karışık ama dediklerimiz harfiyen yerine getirin. İlk önce ineği elma ağacının öbür yanına yani soluna götürün daha sonra da köpeğin bulunduğu çitin kapısını açın. Köpek ineğin olduğu tarafa doğru yönelecek ve ağaca toslayarak elmaların düşmesini sağlayacak. Bu sayede biz de Lale’ye yardım etmiş olacağız.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 240. Seviye “Elmaları Topla” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda bir soru net bir şekilde böyle çözülür demek yanlış olacak ancak ilk başta soruyu doğru okuyun ve tabi ki iyi anlayın. Ardından da sorudaki hareket eden tüm nesnelere iyi bakın. Ve son olarak telefonu sağa sola sallayın ya da telefonu yukarı aşağı hareket ettirin. Soruların cevabı işte bu kadar basit olabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Kelime İncileri 200. Seviye ''Ortaçağ Avrupası'' Sorusunun Cevapları Nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir