Gündelik Hayat

Brain Test ”Bu Otobüs Buradan Nasıl Geçer” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanların en çok oynanan sorusuyla karşınızdayız: Brain Test. Özellikle AppStore’da kendi kategorisinde en çok indirilen oyunlardan olan Brain Test, zeka soruları ile diğer oyunlarından oldukça farklılaşan bir yöne sahip. Bu oyunda sorulan sorular, aynı zamanda kullanıcılar tarafından Google’da da sıkça aratılıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”bu araba buradan nasıl geçer” sorusundan söz edeceğiz.

Bu Araba Buradan Nasıl Geçer?

Brain Test oyununda oyuncuların en çok zorlandığı soruların başında gelen ”bu araba buradan nasıl geçer” sorusunda yine ekranda görülenlerden farklı bir yöntemle soruyu çözmek gerekiyor. Bu da elbette ekrana iyi odaklanmayı gerektiriyor. Ekrana baktığınızda iki set arasında bir araba olduğunu ve arabanın bu aralıktan geçmesi bekleniyor ancak araba bu aralıktan geçemeyecek kadar büyük. peki öyleyse araba buradan nasıl geçecek?

Sorunun Doğru Cevabı: Arabayı Küçültün

Aynen yukarıda söz ettiğimiz gibi doğru cevap arabayı küçültmek. Bir fotoğrafın odak noktasından uzaklaşma hareketi yapar gibi arabayı parmaklarınız yardımı ile küçültün ve daha sonra araba küçüldükten sonra aralıktan geçirin.

Brain Test Soruları Nasıl Çözülür?

Brain Test’te yer alan soruların doğru cevapları daha çok cümlelerde saklıdır. Yani soruda sorulan kelimeler, cevabı da içinde barındırır. Bu nedenle soruyu iyi okumak ve doğru anlamak gerekiyor. Öte yandan tıpkı bu soruda olduğu gibi farklı yöntemler de denenerek doğru cevap verilebilir. Ekrandaki tüm imkanları ve şansları kullanın. Böylece doğru cevabı verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi