Brain Test ‘Tarlayı Sürmesi Lazım ama Traktör Çalışmıyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunun tarlayı sürmesi lazım sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun 15. seviyesinde sorulan tarlayı sürmesi lazım ama traktör çalışmıyor sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”tarlayı sürmesi lazım ama traktör çalışmıyor” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 18. Seviye ''Kuşu Özgürlüğe Kavuştur'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 15: Tarlayı Sürmesi Lazım ama Traktör Çalışmıyor

Lale’nin çiftliği senaryosunda sorulan sorular arasında belki de en kolay sorulardan biri de bu tarlayı sürmesi lazım ama traktör çalışmıyor sorusudur. Nitekim önceki sorularla kıyasladığımız zaman çözüm itibariyle hayli basit bir seviye. Her ne kadar Lale’nin nasıl traktör kullanması garip gelse de biz soruya odaklanalım.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test “Cüzdanını Geri Almasına Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: İpleri Kopar-Tarlayı Oynat

Evet, tarlanın sol üst, sağ üst ve sağ alt kısmında yer alan ve taşa bağlanan ipleri teker teker koparın. Daha sonra da tarlayı traktörün olduğu yere doğru sürükleyin ve traktörün olduğu yerden tarlayı sürmesini sağlayın. Saçma ancak basit bir soru. Bir sonraki bölüme geçebiliriz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 165. Seviye ''Köpeğin Sosisi Yemesini Nasıl Engellerim'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Arkadaşlar öncelikle belirtmekte fayda var ki bu sorunun herhangi bir çözüm yöntemi yok. Sorulara odaklanmak ve saçma da gelse aklınıza gelen tüm ihtimalleri değerlendirin. Ekrandaki hareketli nesnelere odaklanın ve son olarak telefonu sallamayı deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara