Brain Out 163. Seviye ”Onu Şarj Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Onu şarj et sorusunun cevabı nedir, Brain Out isimli oyunda sorulan onu şarj et sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brian Out isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”onu şarj et” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 163. Seviye: Onu şarj et

Oyunda sorulan gerçekten de en güzel ve ilginç sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabı gerçek anlamda hiç de tahmin edemeyeceğiniz kadar tuhaf. Bu seviyeye gelene kadar gördüğünüz soruları unutun. Bu soru gerçekten de unutun.

Sorunun Doğru Cevabı: Telefonu Gerçekten Şarja Tak

Evet, soruya doğru cevap vermek ve bir sonraki bölüme geçmek için soruda onu şarj et ifadesini gerçek anlayıp telefonu gerçekten de şarja takmanız gerekecek. Bu sorunun cevabı da işte bu kadar basit.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Aralarda gerçekten de böyle sivri ve ilginç sorular çıkabiliyor. Bunları istisna tutacak olursak tüm sorular özelinde ilk yapmanız gereken soru cümlesini iyi okumak ve burada geçen kelime oyunlarına dikkat etmek. Öte yandan bazı sorularda telefona rastgele dokunmak, sallamak ya da sağa veya sola yatırmak da önemli bir çözüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: