Broşür Dağıtan Gence Andımızı Oku Diyen Mine Koraş Kimdir? Nerelidir? Hangi Parti Üyesi

Kapı kapı dolaşıp parti broşürü dağıtan gence “andımızı oku” diyen ve gençle alay eden Mine Koraş Kimdir? Nerelidir? Hangi parti üyesi? Bu yazımızda kısaca Mine Koraş’tan söz edeceğiz. 

Mine Koraş Kimdir? 

Takvim gazetesi Mine Koraş hakkında şu ifadelere yer verdi: “AK Parti seçim broşürleri dağıtan bir genci terbiyesizce sözlerle rencide eden İyi Parti Pendik İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mine Koraş’ın gerçek yüzü deşifre oldu. Sosyal medyada birbirinden farklı birçok hesabı bulunan Koraş, Başkan Erdoğan’a da alçakça hakaret etmiş.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin broşürlerini dağıtan bir gence andımızı okutan ve daha sonra gençle alay eden Mine Koraş, İyi Parti Pendik İlçe Yönetim Kurulu üyesi. 

Gençle alay eden Mine Koray’ın söz konusu videosu sosyal medyada da günün en çok tartışılan konulardan biri oldu. Ekşi Sözlük ve diğer internet sitelerinde de Mine Koraş’ın gençle alay ettiği video binlerce paylaşım aldı. 

Mine Koraş Hangi Parti Üyesi? 

Kapısına gelen ve parti broşürleri dağıtan gence önce “andımızı oku” diyen Mine Koraş, daha sonra da gençle alay etmiş ve videoyu da sosyal medya hesaplarında paylaşmıştı. 

Takvim gazetesinin haberine göre pek çok sahte hesabı bulunan Mine Koraş, daha önce de Recep Tayyip Erdoğan hakkında ağır ithamlarda bulunmuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan halkında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımları çok konuşulanlar arasında şimdiden yerini aldı. 

Pek çok kişi Mine Koraş hakkında sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulurken bazı kullanıcılar ise Mine Koraş’a destek verdiler. Yine pek çok kullanıcı ise videodaki gencin efendiliğine dikkat çekerek gence övgü dolu sözler sarf ettiler. 

Mine Koraş Kimdir? Nerelidir? Hangi Parti Üyesi başlıklı yazımızı okudunuz. Daha detaylı bilgi ve fazlası için sitemizin “gündem” kategorisini ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: