Bülent Aksu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizleri?

Bülent Aksu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Bülent Aksu’dan söz edeceğiz.

Bülent Aksu Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Çağkan Çulha Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Bülent Aksu, lise eğitimini tamamladıktan sonra Şiirce ve Tiyatro Merdiven tiyatro gruplarında görev almıştır. Bu zamana kadar birçok projede rol alan Bülent Aksu, Masal Gerçek Tiyatrosu, Hadi Çaman, Yeditepe Oyuncuları, Kukla Çocuk Tiyatrosu, Üsküdar Çocuk Tiyatrosu tiyatrolarında oyunculuk çalışmalarını sürdürmüştür. Başarılı oyuncu Bülent Aksu, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Spor Yorumcusu Mehmet Ayan Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?
Bülent Aksu

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Bülent Aksu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Bülent Aksu hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç, doğum tarihi ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri - evden eve nakliyat