Biyografi

Sena Kurdoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Sena Kurdoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sena Kurdoğlu’ndan söz edeceğiz.

Sena Kurdoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

1996 yılında Ankara’da dünyaya gelen Sena Kurdoğlu, Doğa Koleji’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini ise Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli dizi ve projelerde rol alan Sena Kurdoğlu, Beni Bırakma adlı dizide Melis karakterine hayat vermiştir.

Sena Kurdoğlu

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sena Kurdoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sena Kurdoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds